Kurumsal

 

 

Bugün itibariyle geldiği noktada 40.000 m2 açık 7.000 m2 kapalı alanda çikolata üretimi gerçekleştiren firmamız, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe markalaşma yönünde ciddi bir adım atmış bulunmaktadır.

 

Feza Çikolata Gıda sektöründeki çikolatanın üretim sürecinde ortaya koyduğu Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde, malzeme kalitesinden sevkiyata, hijyen standartlarından çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak görüp, tüm ürünlerinde son derece sağlıklı ve uluslar arası akreditasyona sahip malzemeleri tercih etmektedir.

 

Günlük 40 tonluk bir kapasiteye sahip olan firmamızda tüm üretim prosesleri otomatik makinalarda gerçekleşmektedir. Ürettiği ürünlerinde Kalite ve damak zevkini göz ardı etmeyen ve en değerli varlıklar olan insanoğluna layık olabilme hassasiyeti ile çalışmalarını sürdüren Feza Çikolata, koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ile çalışmalarına yön vermekte, tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koymaktadır.

Sizlere layık olabilme adına çıktığımız bu yolda,bizleri tercih etmeniz dileğiyle...

 

 

Sayfaya ait resimler

Bu sayfaya ait resim bulunamadı
Feza Çikolata

Tömek Mahallesi Ankara Caddesi No:317 Selçuklu / Konya
http://fezacikolata.com/
info@fezacikolata.com
T: +90 332 271 30 35
F: +90 332 271 30 36

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme